Zelbukis

Siūloma produkcija: kvietiniai miltai 550C, rupūs viso grūdo ruginiai miltai.

“Trisdešimt metų sunkaus darbo ir atsidavimo”
Zelbukis – tai Zelbų šeimos ūkis, įsikūręs šiaurės Lietuvoje, netoli Šiaulių, derlingose bei lygumomis garsėjančiose žemėse. Čia gimė ir užaugo mama Rima, dukra Neringa, sūnus Tautvydas, marti Danutė, anūkai Motiejus ir Dorotėja. Tėtis Vytautas, kilęs iš kalvotos Žemaitijos. Apskritus metus visi kartu sukamės kaip bitelės negalvodami, jog tai darbas –  paprasčiausiai tai mūsų gyvenimas.

KĄ MES SIŪLOME
2014 metais įsigijome malūną ir patys pradėjome gaminti savo produkciją – valcuotus bei rupius viso grūdo miltus bei sėlenas. Miltai yra natūralūs, be jokių priedų ir pagaminti tik iš mūsų ūkyje užaugintų grūdų. Gamybos procesas įdomus bei išskirtinis ir tuom, jog vyksta remiantis senolių išmintimi. Grūdai turi būti malami ryte, tai jiems suteikia rytinės saulės energijos. Po sumalimo leidžiame miltams atsikvėpti ir subręsti, o tada rankomis perfasuojame į popierinius maišelius. Po kurio laiko, jau žiūrėk ir pyragu kvepia!

Voverkio g. 2, Nikančiai, Šiaulių rajonas
+370 685 65639, +370 685 65057
info@zelbukis.lt

Kvietiniai miltai 550C

Kvietiniai miltai 550C, geriau žinomi kaip aukščiausios rūšies miltais. Jie balčiausi bei puriausi. Šie miltai naudojami įvairiausiems kepiniams bei patiekalams gaminti, pradedant nuo pusrytinių blynų, skaniausių virtienių, puriausių bandelių bei kvapniausių pyragų.

Rupūs viso grūdo ruginiai miltai

Rupūs ruginiai miltai – tai duonelių kepėjų džiaugsmas. Miltai gaunami girniniu malūnėliu sumalus visą grūdą, todėl juose išlieka ląsteliena bei visos maistingosios medžiagos. Rupūs ruginiai miltai dažniausiai naudojami ruginei duonelei kepti.