Kaimynų pagalba narpliojant šiųmetes pasėlių deklaravimo vingrybes

Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos nariams pageidaujant į svečius pasikvietėme kaimyną – Pakruojo rajono ūkininkų sąjungos pirmininko pavaduotoją Gedą Špakauską. Kaip žinia, šiųmetis pasėlių deklaravimas atkeliauja su gausybe naujovių, įvairių priemonių ir žinoma labai daug nežinomybės.

Kadangi susitikimą organizavome kartu ir su kooperatyvo „Šiaulių aruodas“ nariais, kurių didžioji dauguma taip pat priklauso mūsų sąjungai, visi norintys vos tilpo į salę. Tai, kad nebuvo likę nė vienos laisvos sėdimos vietos akivaizdžiai įrodo, kad klausimas labai aktualus, svarbus ir keliantis nemažai nerimo žemdirbių tarpe. Kadangi Gedas labai nuoširdžiai įsigilinęs į šiuo metu galiojančias taisykles, netrūko diskusijų, minčių kaip pritaikyti vieną ar kitą priemonę savo ūkiuose.

Tikimės, kad susitikimas padėjo susivokti kokie reikalavimai laukia ūkininkų ir jų pasirinkimas, kuriose priemonėse įmanoma dalyvauti bus paprastesnis.
Nuoširdžiai dėkojame Pakruojo rajono ūkininkų sąjungai ir jos pirmininko pavaduotojui Gedui Špakauskui už draugiškų ryšių palaikymą ir pagalbą!