Eugenijaus Stonio ūkis

Siūloma produkcija: įvairūs pieno produktai, 17 rūšių sūriai, sviestas GHI, natūralus jogurtas ir kt.

Mūsų ūkis – tai šeimos ūkis, į kurio veiklą yra įsitraukusi visa šeima. O šeima mūsų didelė – čia darbo užtenka ir šešiems mūsų vaikams. Visi turime savo pareigas, užduotis ir stengiamės, kad ūkis būtų visapusiškai prižiūrėtas ir atitiktų visus keliamus reikalavimus.

Trumpai apie ūkio atsiradimą…
Ūkis buvo įkurtas 1996 m. Ūkis nebuvo didelis. Po įstojimo į Europos Sąjungą, kada
prasidėjo paramų teikimas Lietuvos ūkiams, buvo pradėta stipriai plėstis. Remiantis Europos Sąjungos skirtomis lėšomis ūkio modernizavimui seni ūkiniai pastatai buvo restauruojami, didinami, su perspektyva plėsti gyvulių bandą. Šiandien ūkyje yra apie 700 galvijų. Iš jų 190 melžiamų karvių.

Nuo 2009 metų ūkyje buvo pradėta pieno perdirbimo veikla. Iš ūkyje pagaminto pieno
buvo pradėti gaminti įvairūs pieno produktai. Pradėjome nuo tradicinių receptūrų, kurias
naudojo mūsų seneliai. Tačiau norint išsilaikyti rinkoje ir būti konkurencingais, reikėjo ieškoti ir naujovių plečiant gaminių asortimentą.

Po daugiau nei dešimties metų patirties šioje veikloje, šiandien mūsų gaminamų
produktų asortimentą sudaro 40 skirtingų produktų pozicijų. Iš jų – 17 skirtingų sūrio rūšių. Naujausi iš jų – mocarella, fermentiniai sūriai. Gaminame ir dabar taip vis populiarėjantį – sviestą GHI, kuris puikiai tinka sveiką mitybą propaguojantiems žmonėms. Žmonės labai vertina mūsų gaminamą natūralų jogurtą, kuriame nėra jokių dirbtinių priedų. Desertiniai jogurtai tai pat visiškai natūralūs – be jokių pridėtinių cukrų – tik natūralios uogos.

Šiandien, kai parduotuvių lentynos „lūžta“ nuo siūlomų prekių – mūsų gaminamos produkcijos išskirtinumas – NATŪRALUMAS! Ir be abejo, rankų darbas!

Kalnelio km. Joniškio raj.
+370 686 90765
eugenijus.stonys@gmail.com